Szanowni Państwo!

Niniejsza strona pomocy nie jest już aktualizowana. Nowa strona pomocy, uaktualniana na bieżąco przez obecnego operatora systemu, znajduje się tutaj.

SZANOWNI PAŃSTWO,

STRONA POMOCY, NA KTÓREJ OBECNIE SIĘ ZNAJDUJECIE JEST ARCHIWALNA. NOWA STRONA POMOCY, KTÓRA BĘDZIE NA BIEŻĄCO UAKTUALNIANA ZNAJDUJE SIĘ TUTAJ.


 

System pomocy Polskiej Bibliografii Naukowej tworzony jest dla Państwa potrzeb. Struktura pomocy podzielona jest na bloki tematyczne, które zapewniają Państwu komfortowe korzystanie z systemu. Zachęcamy do korzystania z zakładek FAQ, w których systematycznie zamieszczane są najczęściej zadawane pytania Użytkowników.


W przypadku, gdy zawarte informacje okażą się niewystarczające, prosimy o kontakt:
Agnieszka Drogowska, Monika Kopka - Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego: 
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
Pomoc techniczna systemu PBN, wsparcie merytoryczne, eksport danych:
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
Nadużycie lub wandalizm ze strony Użytkowników:
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 

Jesteśmy do Państwa dyspozycji w dni robocze w godzinach 8:15 - 16:15.

Użytkowników zainteresowanych informacjami o zmianach na stronach systemu PBN i POL-index, zachęcamy do zapisania się do newslettera.