Szanowni Państwo!

Niniejsza strona pomocy nie jest już aktualizowana. Nowa strona pomocy, uaktualniana na bieżąco przez obecnego operatora systemu, znajduje się tutaj.

W systemie PBN Użytkownik posiada możliwość logowania na kilka sposobów. Użytkownik może założyć odrębne konto w systemie PBN oraz skorzystać z kont zarejestrowanych na innych serwerach. Poniżej znajduje się charakterystyka wszystkich możliwości logowania do PBN.

Logowanie bezpośrednie

Użytkownik może zalogować się do systemu PBN, korzystając z loginu i hasła wygenerowanych podczas zakładania nowego konta w systemie PBN. W celu wykonania bezpośredniego logowania do PBN, należy postępować zgodnie z instrukcją.

 

Logowanie do PBN za pomocą konta POL-on
Użytkownik posiada możliwość zalogowania się do systemu PBN korzystając z loginu i hasła wygenerowanych dla konta w systemie POL-on. W celu zalogowania się do PBN za pomocą konta POL-on, należy postępować zgodnie z instrukcją.

 

Logowanie do PBN za pomocą konta uczelni
Użytkownik może zalogować się do systemu PBN, za pomocą konta uczelnianego (logowanie przez Uniwersytet Warszawski). W celu zalogowania się do PBN za pomocą konta uczelni, należy postępować zgodnie z instrukcją.

 

Logowanie do PBN za pomocą konta Open ID

Użytkownik posiada możliwość zalogowania się do systemu PBN, korzystając ze swojego identyfikatora Open ID. W celu zalogowania się do PBN za pomocą konta Open ID, należy postępować zgodnie z instrukcją.